Elektroninio verslo sprendimai

Planuojate dalį verslo perkelti į elektroninę erdvę, o gal turite el. parduotuvę, kurioje mažai kas perka? Elektroninio verslo projekto diegimas yra sudėtingas uždavinys, reikalaujantis informacinių technologijų, rinkodaros ir verslo procesų išmanymo. Pasinaudokite mūsų patirtimi ir žiniomis, kad Jūsų investicija taptų sėkminga.

Kokie bebūtų norai – didinti pardavimus, mažinti operacinius kaštus ar tiesiog rūpinantis kliento patogumu, – projekto sėkmę gali nulemti jau pirmieji žingsniai. Priklausomai nuo Jūsų veiklos, siūlomų prekių ir paslaugų, tikslinių vartotojų poreikių pasiūlysime individualų sprendimą. Galimybių spektras yra labai įvairus – tarp mūsų klientų yra duonos gamykla, gaunanti užsakymus duonos gaminiams elektroniniu būdu, individualaus draudimo poliso įvertinant visus kriterijus pardavimo sistema, biuro prekių pardavėjas, kuriam padedame užsakymus faksu pakeisti automatizuotais elektroniniais užsakymais, ir kt.

Galime Jums pasiūlyti nuo paprasto prekių katalogo interneto svetainėje iki sudėtingo verslas-verslui projekto, tame tarpe:

  • individualų prekių el. katalogą,
  • prie esamų verslo procesų, esamos kainodaros, rinkodaros pritaikytą sistemą,
  • atsiskaitymus elektroninėmis kortelėmis Lietuvos ir viso pasaulio klientams,
  • integraciją su vidinėmis apskaitos, verslo valdymo bei kitomis sistemomis.

TeqGo.com

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *