Kaip patikrinti meistro suteiktų paslaugų kokybę?

Vos tik prasideda statybų tema, tuojau pat išgirstame aplinkinių nuogąstavimus apie meistrus ir konfliktus su jais. Susidaro įspūdis, jog nei Lietuvoje nei niekur kitur pasaulyje negalima rasti kokybiškas paslaugas tiekiančių meistrų, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Žinoma, yra ne mažai atveju kai to gero rezultato reikia išsireikalauti, na o jei proceso nestebite ir nevertinate, natūralu, jog vėliau susiduriate su nesklandumais ir esate nepatenkinti meistrais, kurie jums dirbo. Net ir tokios paslaugos kaip betonavimas gali būti atliekamos kokybiškai arba ne, tiesiog klientas neretai nė nepatikrina atlikto darbo, o svarbiausia – nežino kaip tai padaryti. Pažįstama situacija? Nežinotumėte nuo ko pradėti? Na tokiu atveju mes pateiksime kelis patarimus bei pavyzdžius, kurie jums bus naudingi ne tik tada, kai atliekamas grindu betonavimas, bet ir renkantis kitas statybų paslaugas. Taigi, plačiau apie visa tai.

Kad jau pradėjome kalbėti apie betonavimą, reikia paminėti, jog čia tikslas yra ne tik visiškai lygios grindys jūsų statomame name. Vienas iš sudėtingesniu darbų yra dušų grindų ;liejimas, kai reikia padaryti tam tikrą nuolydį vandens nubėgimo sistemai. Tai reikalinga ne tik dušo patalpose, bet ir garaže tam, jog žiemą vanduo nuo automobilio subėgtų tiesiai į trapą. Žinoma, galbūt jums atrodo, jog patikrinti tiek nuolydžius tiek grindų lygumą yra be galo sudėtinga, tačiau mes žinome vieną triuką. Nusipirkite, o galbūt ir namuose susiraskite, paprasčiausi kamuoliuką. Geriausiai mažą ir guminį. Padėkite jį skirtingose namų vietose ir žiūrėkite, r jis stovi vietoje, ar ridenasi. Kambariuose jis turėtų nejudėti iš vietos, na o duše nuriedėti į trapo vietą. Jei pastebite, jog tokio rezultato nėra – kuo skubiau visa tai aiškinkitės su meistrais. Geriausia dar iki galutinės įmokos sumokėjimo, mat tada meistrai turi gerokai daugiau motyvacijos savo darbą atlikti kokybiškai, taip kaip ir buvo žadėta. Jei nepasitikite savo jėgomis, galite imtis ir kitokių priemonių. Prieš atsiskaitydami su meistru, kuis jums tiekė paslaugas, išsikvieskite kitą meistrų grupelę, kuri dirbs su anksčiau paruoštu pagrindu. Šiuo atveju tai galėtų būti plytelių klojėjai. Šie meistrai patikrins atliktą darbą ir pasakys, ar gali su juo dirbti ir kokybiškai atlikti jau savo teikiamas paslaugas. Tai jus ir turėtų dominti.

Žinoma, šis pavyzdys tinkamas ne tik kalbant apie betonavimo darbus. Jei jūsų namuose vieni meistrai atliko sienų apdailos darbus, jūs galite išsikviesti špakliuotojus/dažytojus, kurie įvertins tai, kaip buvo suteikta paslauga. Taip jums patiems nereikės per daug gilintis ir ieškoti būtų, kaip patikrinti, ar gauta paslauga atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tokia darbų tikrinimo strategija bus be galo naudinga ir neleis atsidurti situacijoje, kai tenka kaltinti visus meistrus, na o rezultatas, kurio tikimės, vis tiek netenkina.

 

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *